O nás 

MINEC a.s.

Rok založení1990
Náplň činnostivýhradní zastoupení firem
  • FLORE CHEMIE - technická chemie
  • WEIDNER - tlaková čistící zařízení
IČO00177024
DIČCZ00177024
AdresaNovinářská 1113/3,
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Telefon+420 595 781127

Akciová společnost MINEC,a.s. vznikla v roce 1990, kdy uvedla na trh České a Slovenské republiky chemické prostředky firmy FLORE-CHEMIE GmbH. a stala se tak výhradním zástupcem této společnosti pro uvedené trhy.

Filosofii firmy bylo dodat na český a slovenský trh techické, chemické prostředky pro profesionální použití, které stanovují nové standarty efektivnosti a hospodárnosti.

Cílem je dodávat inovativní produkty a nastavení celého spektra komlexních služeb v reakci na požadavky trhu a životního prostředí.

Více než 300 špičkových produktů, které můžeme nabídnout a přizpůsobit požadavkům odběratele, spolu s našimi, v současné době více jak 20-ti letými, zkušenostmi při aplikaci, jsou zárukou kvalitních služeb a řešením řady požadavků našich odběratelů.

Naše společnost staví na řadě konkrétních komplexních řešení, která zvýšila kvalitu technologie výroby, pracovního prostředí a snížila rizika zaměstnanců. V neposlední řadě uspořila i významnou část nákladů. V současné době je to významný bod v úsporách u našich odběratelů.

Portfolio výrobků zasahuje významně všechna odvětví průmyslu a služeb. Můžeme nabídnout výrobky nejen do technických oblastí strojírenství, těžkého průmyslu a dopravy, ale i do oblasti potravinářské výroby a gastronomických služeb a jinde.

Naši vyškolení obchodní zástupci jsou schopni analyzovat situaci v jakémkoli provoze a navrhnout optimální řešení šité přímo namíru.

Naše silné stránky

  • rychlé a efektivní řešení
  • špičková technická podpora na místě
  • více jak 20-ti leté zkušenosti při řešení konkrétních problémů našich spokojených zákazníků
  • vývoj specializovaných produktů na míru dle potřeb zákazníka

Ohlasy

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Vomáčka Karel - hlavní technolog ŠKODA-TRABANT

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Leopold Srandista - výrobní náměstek "Udělej si sám"